لینک اخبار مناقصات ومزایدات پایگاه اطلاع رسانی پارس نمادداده ها در تاریخ 1400.1.8

استعلام، کنتور 2 اینچ / کنتور 2 اینچ
    استعلام خرید 12 عدد تانکر گالوانیزه 12000 لیتری به مشخصات لیست پیوست. / استعلام خرید 12 عدد تانکر گالوانیزه 12000 لیتری به مشخصات لیست پیوست.
    استعلام سرویس ونگهداری یک دستگاه R.O دیالیز به صورت سالیانه / استعلام سرویس ونگهداری یک دستگاه R.O دیالیز به صورت سالیانه
    استعلام شیرفلکه و فلنج و رینگ و واشر و کپ و پیچ و مهره / استعلام شیرفلکه و فلنج و رینگ و واشر و کپ و پیچ و مهره
    استعلام الکتروپمپ شناور مدل 6608/22 - 62.5 کیلووات ,سامانه تدارکات الکترونیکی دولت / استعلام الکتروپمپ شناور مدل 6608/22 - 62.5 کیلووات ,سامانه تدارکات الکترونیکی دولت
    استعلام کیسینگ پمپ / استعلام , استعلام کیسینگ پمپ

مناقصه تجهیزات آب و فاضلاب تاریخ 98.3.19 در سایت

مناقصه تجهیزات آب و فاضلاب تاریخ 98.3.11 در سایت

مناقصه تجهیزات آب و فاضلاب تاریخ 98.3.09 در سایت

مناقصه تجهیزات آب و فاضلاب تاریخ 98.8.21

مناقصه تجهیزات آب و فاضلاب تاریخ 98.8.19

مناقصه تجهیزات آب و فاضلاب تاریخ 98.8.18

مناقصه تجهیزات آب و فاضلاب تاریخ 98.8.16

استعلام ,شیرفلکه ,فلنج ,رینگ ,صورت ,دیالیز ,o دیالیز ,r o ,دیالیز به ,به صورت ,6608 22 ,کیلووات سامانه تدارکات ,سامانه تدارکات الکترونیکی ,استعلام الکتروپمپ شناور ,استعلام سرویس ونگهداری

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اتلیه تخصصی کودک روناک gold456 کد آهنگ وبلاگ دفترالکترونیکی من اسباب بازی کودک- وسایل کمک آموزشی پروژه داده کاوی پاورپوینت کتاب آزادی انسان شهید مطهری باغدشت وطن من دوستت دارم sweet like gummy bear :)